Raad van bestuur.

De raad van bestuur van FOPEM is samengesteld uit een mix van de kernmedewerkers, vertegenwoordigers van de scholen, en externen uit het onderwijsveld.

Naam Info E-mail
Kris Denys Kernmedewerker FOPEM kris.denys@fopem.be
Vincent Vandevyvere Medewerker Pedagogische Begeleidingsdienst vincent.vandevyvere@fopem.be
Kim Mees Coördinator Serafijn kim.mees@fopem.be
Klaas Mulder Coördinator Klimop klaas.mulder@fopem.be
Yf Tanghe Coördinator De Levensboom Wevelgem yf.tanghe@fopem.be
Carine Van den Broeck Begeleider De Zevensprong  carine.van.den.broeck@fopem.be
Emilie Deblock Begeleider De Vier Tuinen emilie.deblock@fopem.be
Dirk Pinoy Ouder De Levensboom Wevelgem dirk.pinoy@fopem.be

Katrien De Maegd

 Ouder De Buurt Gent katrien.de.maegd@fopem.be

Kristien Silkens

  kristien.silkens@fopem.be

Marieke Holvoet

Medewerker CEGO marieke.holvoet@fopem.be